Українською  English Головна сторінкаГоловна сторінка    Мапа сайтуМапа сайту    КонтактиКонтакти
Про проект
Новини та події
Напрацювання Проекту ЄС "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні"
Пілотні регіони
Огляди
Законодавство
Твінінг та партнерство лікарень
Словник
Фотогалерея
Відеогалерея
Посилання
Контакти
Створення та реєстрація комунальних некомерційних медичних підприємств: зразки документів
Глосарій термінів з якості та стандартизації медичної допомоги
Головна    Новини та події    Проект обговорює результати своєї роботи з головою Житомирської Обласної Ради

Проект обговорює результати своєї роботи з головою Житомирської Обласної Ради

25.11.2019

19 листопада 2009 р. під час робочої поїздки до Житомирської області керівник проекту Європейського Союзу «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні» пані Оксана Абовская зустрілась з головою Житомирської Обласної Ради Віталієм Французом.


Метою  зустрічі було обговорення результатів роботи проекту в Житомирській області (яка є одним з пілотних регіонів проекту)  та перспектив подальшого застосування рекомендацій проекту щодо реструктуризації мережі лікарняних закладів. У ході діалогу було розглянуто способи подолання перешкод, які виникають на шляху впровадження розроблених проектом моделей.


Впродовж двох років роботу проекту Європейського Союзу «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги»  в Житомирській області було спрямовано на підтримку перерозподілу окремих медичних послуг по області у рамках генерального плану Житомирської області з лікарняних мереж та реконфігурації послуг. Запропонована проектом  концепція реструктуризації системи охорони здоров’я  Житомирської області визначає пріоритетні і невідкладні заходи щодо підвищення якості та доступності медичного обслуговування населення за місцем проживання: впровадження обґрунтованих гарантій надання безоплатної медичної допомоги, створення ефективної моделі фінансування галузі, орієнтованої на пацієнта та результат; удосконалення системи управління галуззю; оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я та поліпшення їх матеріально-технічної бази.

повернутися
  EposEcorysNI-CO
Проект фінансується Європейським Союзом Проект виконується консорціумом EPOS спільно з ECORYS та NI-CO
     

Погляди, відображені у цій публікації, не обов'язково збігаються з поглядами Європейської Комісії