Українською  English Головна сторінкаГоловна сторінка    Мапа сайтуМапа сайту    КонтактиКонтакти
Про проект
Новини та події
Напрацювання Проекту ЄС "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні"
Пілотні регіони
Огляди
Законодавство
Твінінг та партнерство лікарень
Словник
Фотогалерея
Відеогалерея
Посилання
Контакти
Створення та реєстрація комунальних некомерційних медичних підприємств: зразки документів
Глосарій термінів з якості та стандартизації медичної допомоги
Головна    Про проект    Складові    Розробка національної стратегії плану розвитку

Розробка національної стратегії плану розвитку

Національна Стратегія та План Розвитку будуть розроблені Проектом на основі результатів його діяльності та сприятимуть створенню державної стратегії, срямованої на підтримку загальної реформи вторинної медичної допомоги.

Конкретні результати:

  • Аналіз досвіду з реформування системи вторинної медичної допомоги в Україні (1А)
  • Розробка Національної стратегії та Оперативного плану системного реформування вторинної медичної допомоги в Україні (1В)
  • Підходи до державного фінансування запланованих реформ у даній галузі (1С)
  • Огляд стану кадрових ресурсів та надання пацієнтам послуг вторинної медичної допомоги (на початку та наприкінці Проекту) (1D)

Як ми цього досягнемо?

Для розробки Національної Стратегії та Плану Розвитку буде створено робочу групу. Стимулом до створення цього документу стане написання Загального звіту, в якому буде проаналізовано кращий міжнародний досвід з реформування вторинної медичної допомоги, проведено порівняння із ситуацією в Україні і запропоновано можливі шляхи реформи. Під час здійснення цього аналізу також буде взято до уваги положення Національного плану розвитку системи охорони здоров’я.

Окрім цього, підтримка у розробці Національної Стратегії та Плану Розвитку надаватиметься під час тренінгів, які відкриють нові перспективи для роботи та нові підходи до стратегічного планування. Додатковий внесок у цей процес забезпечуватиметься діяльністю у робочих групах, а також семінарами, тренінгами та робочими відрядженнями.

Національну Стратегію та План Розвитку буде розроблено таким чином, аби вони були зрозумілими для нефахової аудиторії. У додатках до неї міститимуться інші необхідні матеріали, такі, як ґрунтовний огляд законодавчих актів, необхідних для впровадження Стратегії.

Невід’ємним аспектом діяльності у даній сфері є також розповсюдження інформації та донесення результатів роботи Проекту як до його партнерів, так і до громадськості. Інформація про досягнення Проекту регулярно з’являтиметься на сайті Проекту та на сайті МОЗ, а також у засобах масової інформації. Інші види інформаційної діяльності включатимуть діяльність у робочих групах, конференції, симпозіуми, семінари, лекції, статті у наукових журналах та інших виданнях тощо.

Процес розповсюдження інформації відбуватиметься також за допомогою створення бази законодавчих актів, яка не тільки надасть перелік документів, що стосуються різноманітних аспектів діяльності у сфері реформи вторинної медичної допомоги, а й становитиме основу для подальшого прозорого та послідовного аналізу законодавства у сфері охорони здоров’я.

  EposEcorysNI-CO
Проект фінансується Європейським Союзом Проект виконується консорціумом EPOS спільно з ECORYS та NI-CO
     

Погляди, відображені у цій публікації, не обов'язково збігаються з поглядами Європейської Комісії